• (+90) 232 832 01 11

  • info@atkticaret.com.tr

  • Menemen,İzmir,Türkiye

HakkımızdaAtk Ticaret Güvenlik Sistemleri

ATK Güvenlik Sistemleri firması, Alper Tunga KILIÇ tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Bir bayrak yarışı anlayışıyla, sonraki kuşaklara daha da güçlenerek bayrağı teslim etme yolunda başarıyı gelenek haline getirmeyi hedeflemiş firmamız, nesiller boyu kuşaktan kuşağa aktarılan deneyimlerin şirket kültürüyle yoğurulmasını amaçlamıştır.

Bu hedeflerimiz doğrultusunda yeni nesil yangın söndürme ürünleri ve yangın güvenlik sistemleri konularında bayilik ve uygulama alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Alper Tunga Kılıç

ATK Güvenlik Sistemleri

ATK Güvenlik Sistemleri olarak, Japon menşeili yangın söndürme ürünü olan BONEX FR911 FLAMEOUT ve Amerika menşeili FIRE ADE 2000’in de tek yetkili EGE BÖLGE Bayiliğini ve Türkiye Yetkili Proje Bayiliğini de sürdürmekteyiz.

Ayrıca; "Yangını Engelleme (Fire Prevention)" ve "Yangından Korunma (Fire Protection)" süreçlerinin tüm basamaklarında yetkin ve lisanslı personeli ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz tüm çalışmalarında Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik esaslarını göz önünde bulundururken, Türkiye Cumhuriyeti mevzuatının referans gösterdiği NFPA standartları uygunluğunu da bünyesinde bulundurduğu personeli ve çözüm ortakları ile sağlamaktadır. Söz konusu bütün hizmetlerin başlangıcından sonuna kadar tüm süreçlerini NFPA uzmanı ile denetlemekte ve hizmet teslimi aşamasında ulusal ve uluslararası tüm standartları içeren bir kaliteyi tutturmayı hedeflemektedir.

En önemli hedeflerimiz hem yangının engellenmesi anlamında insana değer vererek toplum bilincini arttırmak hem de en son teknoloji ile üretilmiş kolay kullanılabilir ve çok etkili olan, yaşama değer katan ürünleri topluma kazandırarak hem ev tipi gereçler sektöründe hem de ticari yangın söndürücüler sektörlerinde bir devrim yaratmak ve geleceği yakalamaktır.

Firmamız; yüksek hızla gelişim gösteren yangın söndürme sistemleri sektöründe, geleceğinizi güven altına almak, insan hayatını ve yatırımlarınızı korumak için profesyonel, tecrübeli ve dinamik ekibiyle uluslararası ve ülkemiz standartlarına uygun, teknolojik, müşteri odaklı anlayışı ile hizmet vermektedir.

ATK Güvenlik Sistemleri olarak faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana siz değerli müşterilerimizin istekleri ve teknolojik gelişimleri doğrultusunda devamlı genişletmeyi hedeflediğimiz ürün ve hizmet yelpazesiyle 7/24 işletmenizin yanında olmaktan her zaman onur duyacağız.

ATK Güvenlik Sistemlerinin dünyadaki en iyi yangın söndürme ürünlerine sahip olması tesadüf değil! ATK Güvenlik Sistemleri, Türkiye pazarında henüz görülmeyen yenilikçi ürünler geliştiren lider üreticilerden sürekli olarak yeni bir teknoloji arıyor. Müşterilerimize olumlu bir etki yaratabilen daha iyi bir ürün sunma şansı, çok ciddiye aldığımız bir zorluktur. Müşterilerimize verebileceğimiz herhangi bir avantajın, eninde sonunda bir hayat kurtaracağını biliyoruz.

Kalite Politikamız

– Müşteri odaklı yaklaşımla müşteri talep ve beklentilerini gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini sağlamak,

– Etkin insan kaynakları yönetimi ile ürün kalitesini etkileyen her kademedeki çalışanlarımızın yeterlilik ve bilgi düzeylerini arttırarak sürekli gelişen ve öğrenen bir organizasyon oluşturmak,

– Kalite Yönetim Sistemimizin sürekli gelişimi için hedefler belirleyerek, verilere dayalı kararlarla, kaynakların etkin kullanılmasını sağlamak,

– Paydaşlarımız, tedarikçilerimiz, taşeronlarımız ve tüm çalışanlarımızla işbirliği içinde karşılıklı yararlar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmek,

– Tüm çalışmalarımızı ve üretimimizi geçerli yasal yükümlülükler ve diğer standartlara uygun ve çevre duyarlılığı içinde gerçekleştirmektir.

MİSYONUMUZ

Ülkemize ve bünyemizde distribütörlüğü bulunan bölge illerine GÜVENİLİR, YENİLİKÇİ, ÇEVRE DOSTU ürünler sunarak tüm insanların hayat kalitesini arttırmak ve işletmelerimize çözüm ortağı olmak.

VİZYONUMUZ

Ürün emniyeti, kalite güvencesi, sürekli marka güvenilirliği ile hizmet vermek.

Yenilikçilik ve Çevre Dostu Yaklaşım

Sürekli yenilikçi ve çevre dostu üretim bizim için çok önemlidir. Bizler çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı hizmet verilen endüstriyel sektörde toplu kalkınma odaklı yepyeni fikir ve öneriler sunmaları konusunda sürekli teşvik etmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

İnsan sağlığına ve Çevreye Duyarlılık

Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken, çalışanlarımızın, toplumumuzun ve kullanıcıların sağlığına itibar eden, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı, kamuya karşı sosyal sorumluluk ve duyarlılığı olan bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Daha etkin iş fırsatları oluşturma

Sosyal sorumluluğumuzun bir parçası olarak fiziksel engelli insanlara ve sosyal yardımlaşma kurumlarına daha etkin iş fırsatları oluşturma bilinciyle çalışacağız.